Portal
Robbert van markus
18 nov. 2020

DCspine heeft het team weer uitgebreid met twee nieuwe collega’s

DCspine groeit hard. En dat betekent ook uitbreiding van ons team. 

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte rondom alle ontwikkelingen

DCspine groeit hard. En dat betekent ook uitbreiding van ons team.

Op 1 november jl. hebben wij weer twee toppers mogen verwelkomen binnen het DCspine team.
Robbert van Markus, techneut in hart en nier, versterkt het DCspine team als Software Engineer. Quint van Eijk, zal met zijn ruim twintig jaar ervaring binnen de IT-branche, aan de slag gaan als Technisch Sales Consultant. Vanuit hun eigen vakgebied gaan ze zorgen voor een verbetering van de kwaliteit en een snellere doorontwikkeling van onze diensten. Hieronder stellen zij zich zich even kort voor. 

Robbert van Markus – Software Engineer
‘Mijn naam is Robbert van Markus, ik ben Software Engineer en techneut in hart en nieren. Ik heb afgelopen jaren met plezier in een start-up gewerkt aan een enterprise infrastructure monitoring platform. Ik haal enorm veel energie uit het bouwen van software die impact heeft op de werkwijze van onze klanten. Ik leer elke dag een beetje meer en heb het gevoel dat ik bij DCSpine meer dan genoeg mogelijkheden heb om te werken met gave technologieën, tools en mensen. Ik hoop dan ook de komende tijd grote stappen in de professionalisering en wendbaarheid van het platform te kunnen maken, zodat we onze klanten in de toekomst nog beter, sneller en gemakkelijker kunnen bedienen. Onze klanten hebben behoefte aan een platform dat robuustheid en zekerheid biedt.’

Quint van Eijk – Technisch Sales Consultant
‘Mijn naam is Quint van Eijk. Met ruim twintig jaar ervaring binnen de IT-branche heb ik ruime kennis opgedaan in private connectiviteit, clouddiensten, netwerkarchitectuur, consultancy, automatisering en programmeren. Tijdens deze periode ben ik al in aanraking gekomen met DCspine. Met de groei die is gemaakt en de ambitie waarnaar DCspine streeft, zie ik voor mezelf daarin een mooie rol voor mij weggelegd om daaraan bij te dragen. Alles met techniek en beveiliging heeft mijn interesse. Ook oplossingen vinden voor complexe vraagstukken is iets waar ik blij van word. Dus zijn er technische uitdagingen, bel mij dan gerust!’


Wij wensen Robbert en Quint heel veel succes en plezier bij DCspine!

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte rondom alle ontwikkelingen